Nadruki

Dlaczego nie przyjmiemy zlecenia na sakwę z twoim nadrukiem?

Bo byłoby to nieopłacalne dla Ciebie. Dysponujemy co prawda technologią folii flex, dzięki której możemy nanosić na tkaniny różne grafiki. Jednak nie jest to nasza specjalizacja. Przygotowanie pliku, zmiana ustawień maszyn i przyrządów zajmie nam więcej czasu niż pracownikowi wyspecjalizowanego zakładu oraz oderwie nas od właściwej roboty – produkcji toreb, na co w ramach manufaktury mamy i tak o wiele mniej czasu niż byśmy sobie życzyli.

Posłużmy się przykładem: chcesz naprawić rower, zamiast do serwisu rowerowego zajeżdżasz do warsztatu samochodowego, bo masz po drodze. Załóżmy, że masz dar przekonywania i mechanik zgadza się naprawić rower. Wie jak to zrobić, ale nie ma wszystkich kluczy, jeden kupuje, drugi pożycza od szwagra, wydaje pieniądze, poświęca czas na dojazdy. W czasie kiedy naprawiał rower zdążyłby w samochodzie wymienić amortyzatory, olej silnikowy, komplet filtrów i przesmarować łożyska, za co według cennika skasowałby 300zł. Odbierasz rower, wszystko działa, grzecznie pytasz ile. Słyszysz, że 500zł. 500zł? Za regulację przerzutek i hamulców oraz wymianę linek i pancerzy? W serwisie rowerowym zrobiliby to za 60zł!

Jednak, to że my nie naniesiemy twojego znaku nie oznacza, że nie możesz mieć spersonalizowanych sakw Crosso. Materiały z których produkujemy bardzo dobrze nadają się do naniesienia nadruku technikami: sitodruku, druku solventowego, termotransferu. Specjalistyczne zakłady znajdziesz w większych miastach, warto zapoznać się również z ofertą przedsiębiorstw ogłaszających się w sieci.