Manufaktura

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie torby czy pokrowca który odpowiadałby twoim potrzebom, ale czytasz te słowa to wiedz, że jesteś tylko kilka kliknięć od spełnienia swoich marzeń o ekwipunku idealnym.

Ty masz pomysł, albo potrzebę, a my dysponujemy szwalnią z maszynami do ciężkiego szycia, technologią uszczelniania szwów, magazynem z tkaninami kaletniczymi (w tym cordura), pasmanterią, zapięciami i tworzywami sztucznymi. A przede wszystkim mamy wiedzę, doświadczenie i to zarówno jako rzemieślnicy jak i użytkownicy oraz chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Zawsze lubiliśmy przyjmować i realizować zamówienia na indywidualne produkty od podróżników. Już sam kontakt z Wami, rozmowy telefoniczne i emaile z których aż bije energią i pasją są niezwykle miłe i inspirujące. Chętnie czerpiemy z waszego doświadczenia, a wiele z uwag wykorzystujemy aby ulepszyć nasze seryjne modele.

Nasza branża charakteryzuje się sezonowością. W miesiącach wiosennych i letnich bieżąca działalność pochłania nas bez reszty, wówczas raczej nie przyjmujemy zamówień indywidualnych. Najlepszą porą na realizację szalonych pomysłów będzie więc jesień i zima.

Jak złożyć zamówienie specjalne?

Przykładowe realizacje