Manufaktura

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie torby czy pokrowca który odpowiadałby twoim potrzebom, ale czytasz te słowa to wiedz, że jesteś tylko kilka kliknięć od spełnienia swoich marzeń o ekwipunku idealnym.

Ty masz pomysł, albo potrzebę, a my dysponujemy szwalnią z maszynami do ciężkiego szycia, technologią uszczelniania szwów, magazynem z tkaninami kaletniczymi (w tym Cordura), pasmanterią, zapięciami i tworzywami sztucznymi. A przede wszystkim mamy wiedzę, doświadczenie i to zarówno jako rzemieślnicy jak i użytkownicy oraz chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Zawsze lubiliśmy przyjmować i realizować zamówienia na indywidualne produkty od podróżników. Już sam kontakt z Wami, rozmowy telefoniczne i emaile z których aż bije energią i pasją są niezwykle miłe i inspirujące. Chętnie czerpiemy z waszego doświadczenia, a wiele z uwag i pomysłów wykorzystujemy aby ulepszyć nasze seryjne modele.  Zazwyczaj tę dłubaninę zostawialiśmy sobie na krótkie, ciemne, zimowe dni, kiedy to klient chętny na sakwy rowerowe czy worki kajakowe był zjawiskiem niezwykle rzadkim. Niestety (choć tak naprawdę oczywiście na szczęście) jakiś czas temu chwyciliśmy wreszcie wiatr w żagle, zamówienia zaczęły spływać przez cały rok. Dystrybucję przekazaliśmy w ręce fachowcom od handlu co poskutkowało tym, że utraciliśmy kontakt z naszymi klientami niemal zupełnie, a na większość zapytań o zamówienia indywidualne odpowiadaliśmy odmownie zgodnie z prawdą tłumacząc się brakiem czasu. Stęskniliśmy się za tym, dlatego zgodnie z zasadą, która mówi, że jeśli masz za mało czasu dołóż sobie kolejne zadanie, otwieramy manufakturę Crosso.

Manufaktura toreb specjalnych funkcjonować będzie obok naszych bieżących zadań, których przez cały rok mamy bardzo dużo. Na zamówienia indywidualne nie możemy przeznaczyć więcej niż kilka godzin tygodniowo dlatego musisz się liczyć z pewnymi ograniczeniami i warunkami jeśli zechcesz nam zlecić wykonanie swojego projektu.

  • Manufakturę obsługujemy raz w tygodniu, dlatego musisz się liczyć z tym, że odpowiedź na swoje wiadomości możesz otrzymać nawet po siedmiu dniach
  • Nasz ograniczony czas skutkować będzie długim terminami oczekiwania. Zostaniesz powiadomiony o przewidywanym terminie produkcji. Nie przyjmujemy zamówień, które mają być zrealizowane w trybie pilnym.
  • Nasz warsztat otwieramy na potrzeby podróżników. Nie podejmiemy się wykonania legowiska dla psa, narzuty na łóżko czy naprawienia suwaka w walizce.
  • Każdy wykonany w ramach manufaktury projekt zostanie oznaczony logotypem Crosso w widocznym miejscu.
  • Co prawda dysponujemy technologią umożliwiającą nanoszenie grafiki na tkaniny, jednak w większości przypadków odpowiedź będzie odmowna. Powody wyjaśniamy tutaj.

Jak złożyć zamówienie specjalne?

Przykładowe realizacje